2020 En güzel Bayan Saat Modelleri Neler?

2020 yılına ait trend detayları tasarımında taşıyan, modern, sofistike, spor, grunge, klasik stillere hitap eden Bigotti ve Pierre Cardin bayan saat seçenekleri, aklınızda yer alan tüm stil ihtiyaçlarınız karşılıyor.

2020 En güzel Bayan Saat Modelleri Neler?

2020 yılına ait trend detayları tasarımında taşıyan, modern, sofistike, spor, grunge, klasik stillere hitap eden Bigotti ve Pierre Cardin bayan saat seçenekleri, aklınızda yer alan tüm stil ihtiyaçlarınız karşılıyor.

Modern Stile Hitap Eden Bayan Saat Modelleri

Bigotti marka çelik kasa bayan sat modelleri, modern şehir kadının stilini ön plana taşıyan tasarımlardır. Yuvarlak saat kası ile tasarlanan bu model, bilekte zarif detayları ön plana taşırken, modern kıyafet kombinleri ile mükemmel uyumu yakalar.

Bigotti bayan saati, mineral cam tipi, metal kordon, Qartz pil mekanizması, altın kasa rengi ve ona eşlik eden gümüş kadran rengi ile modern stilin tüm temel niteliklerini tasarımında buluşturur. Bu tasarımı özellikle iş yaşantısında spor ceketler, yüksek bel etekler, geometrik kesimlere sahip modern stil elbiseler ve salaş beyaz gömlekler ile kullanarak, çarpıcı bir stil ortaya çıkarmak mümkündür.

Spor stilinize modern detaylar eklemek için beyaz bir t-shirt üzerine giyeceğiniz yazlık ve modern stilde kumaş bir yelek veya önü açık kısa kollu şifon bir gömlek ile kombinleyeceğiniz Bigotti çelik kasa modern saat, güçlü, modern, pratik, çok yönlü ve zeki kadının stilini ön plana taşıyabilmenize tüm tasarım detayları imkan sağlar.

Klasik Stile Uyumlu Bayan Saat Modelleri

Bigotti marka gümüş ve gold renk detaylarının kordon tasarımında bir arada kullanıldığı, metal kasa bayan saatleri, klasik stilden vazgeçemeyen kadınlara hitap eder. Bu modelde, yuvarlak kasa tipi ile yumuşak hatlar ile bilekte zarif bir geçişi yansıtan tasarım ön plana alınmıştır. Mineral can tipi, analog çalışma şekli, beyaz renkli kadranı, gümüş kasa rengi ve çift renkli, kordonu ile klasik detayları yansıtır.

Kasa ve kordon kısmında uygulanan kristal taşlar hem gece hem de gündüz klasik tarz ile ışıldayabilmenizi sağlar. Bigotti bayan saati, basic stil t-shirt, gömlek, bluz, ceket, yelek gibi üst kombin parçalarını, kumaş pantolon, kanvas klasik pantolon, keten etek, kot gibi alt kombin seçeneklerinin tümünü ile uyumlu koşullarda kullanarak sade ve zarif yanınızı yansıtabilirsiniz.

Özel şık gecelerde tek parça siyah elbiseler ile kombinleyeceğiniz Bigotti bayan saatleri ile dikkatleri zarafetinize ve güçlü stilinize çekebilirsiniz. Askısız, tek parça ve göğüs üstünden düz kesim ile başlayıp, yere kadar uzanan eteklere sahip, düz siyah, yeşil ve altın renkli tuvaletler ile bir saat aksesuarı kullanmak istiyorsanız, Bigotti bayan saat aklınızda yer alan şık görünümü sizlere sunar.

2020 En güzel Bayan Saat Modelleri Neler?

Spor Stili Tamamlayan Bayan Saat Modelleri

Bigotti marka analog ve hasır kordonlu bayan saat modelleri, spor stiliniz bir adım öne taşırken, spor kıyafet kombinleriniz mükemmel uyum ile tamamlar. Özellikle tend moda detayları arasında yer alan günlük kullanıma uygun oversize kadın t-shirt modelleri, eşofman takımları, boy friend pantolonları ile uyumu yakalayan bir aksesuar kullanmak için Bigotti hasır kordonlu analog saat modellerini tercih ederek, stilinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bigotti’nin spor bayan saat tasarımı, metal yuvarlak kasa, mineral cam, kasa renginde rose-gold detaylar, siyah renkli kadran, koyu gri hasar kordon bölümleri ile oluşturulmuştur. Tüm tasarım detaylarının bir araya gelmesi ile spor, şık bayan saat modelini ortaya çıkaran seçenek, zarif bileklerde çarpıcı bir etki yaratır. Spor bayan saat modelini, iş yaşantısında kullandığınız modern veya klasik kombinlerinize daha dinamik bir hava katmak ve dengelemek amacıyla üzerinizde taşıyabilir, trend moda seçeneklerinden biri olan sofistike tarzı ön plana çıkarabilirsiniz.

Grunge Stile Uygun Saat Modelleri

Bigotti hasır örgü görünümlü, mor renk metal kasa bayan saat modeli, grunge stil ile kullanıma uyumlu seçenekler arasındadır. Grunge stile kapsamında kullanılan, salaş yelekler, kısa kollu oduncu gömlekleri, yırtık kot pantolonlar, kanvas model rahat etekler, bot ve doğada kullanıma uyumlu rahat ayakkabı modelleri ile yapılan tüm kombinlere uygun bir saat seçimi için Bigottu metal kasa mor beyan saat modelini tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak metal mor kasa, metal materyalleri hasır örgü deseninde mor kordon, mor kadranlar ve mineral cam ile tasarlanan bayan saati, tüm şık detayları bir araya getirerek, rahat, dinamik görünümü ve zarafeti aynı anda üzerinizde taşıyabilmenize imkan tanır.

Sofistike Stile Uygun Rose-Gold Bayan Saat Modeli

Sofistike stil, şehir ve iş yaşantısına uyumlu modern stil ile modası geçmeyen klasik, seçkin parçaları birleştiren karma bir tarzdır. Bu stil çerçevesinde keten pantolon, ceket ve modernd gömlekler, topuklu ayakkabılar ile kombinlenirken, rose aksesuarlar ile stil ön plana taşınır. Sofistike stili benimseyen kadınların tüm kıyafet, ayakkabı ve çanta seçenekleri ile uyumlu şekilde taşıyabileceği Bigotti rose-gold bayan maetal saat modeli, iki renkli tasarımı ile dikkat çekici detaylara sahiptir.

Bayan saat tasarımı, yuvarlak rose-gold saat kasası, metal çift renk kordon, gümüş renkli kadran, mineral cam tipi ile hazırlanmıştır. Bilekte zarif ve işçilik açısından kaliteli detayları yansıtan saat modeli, stiliniz ve kendinizle bağdaştırarak severek taşıyabileceğiniz bir seçenektir.

Işıltılı Sevenlere Özel Saat Modelleri

Stili ne olursa olsun ışıltılı kristal taşları kullanmayı sevenler için saat kasası ve kadran bölümünde kristal taşların kullanıldığı saat çeşitleri ideal aksesuarlardır. Pierre Cardin’in gümüş renkli metal kasa ve kordun tasarımlı, taşlı saat modeli, ışıltıdan vazgeçemeyen bayanlara hitap ediyor.

Klasik, Modern, Sofistike, şık stil seçeneklerinin tümü ile uyumlu şekilde kullanabileceğiniz Pierre Cardin bayan saati, kadran kısmında döner bir dalga formunda dizilen şık parlak taşlar ile tasarlanmıştır. Cam bölmesinin sağ alt kısmından üçgen formunda dizilen taş detaylar ile çarpıcı bir görünümü yansıtır.