2020 Güneş Gözlüğü Trendleri

2020 Güneş Gözlüğü Trendleri

2020 Güneş Gözlüğü Trendleri
2020 Güneş Gözlüğü Trendleri

Her sene olduğu gibi geçtiğimiz sene de güneş gözlüğü modasına yön verecek modeller ikonlarca belirlendi. 2020 güneş gözlüğü trendlerini merak ediyorsanız yazımıza odaklanın. Geride bıraktığımız 2019 yılı erkek güneş gözlüğü modası açısından biraz durağan geçse de kadın güneş gözlüğü modası açısından oldukça renkli, cıvıl cıvıldı. Hem kadın hem erkek hem de unisex gözlük modellerinde tartışmasız en çok tercih edileni kemik çerçeveli ve kalın saplı gözlükler olmuştur. Neredeyse bütün yüz şekillerine uygun yapıda olan kemik çerçeveli güneş gözlüklerinde dikkat edilmesi gereken şey cam şeklidir. Cam şekli, kesinlikle yüz yapısına uygun olmalıdır. Geçtiğimiz yıl Daniel Klein gözlük modelleri de oldukça ilgi çekmiştir. En çok satın alınan modellerin arasındadır. Birçok renk çeşitliliğine sahip Daniel Klein gözlükler ile her tarz kıyafetinizde istediğiniz uyumu yakalamanız çok kolaydır. Giyim sektörüyle orantılı bir şekilde moda değişimine ayak uyduran güneş gözlükleri 2019’da da her tarz kıyafete eşlik edebilecek statüye sahip aksesuar olabilmeyi başardı. Dilerseniz 2020 modasını sayfamızdaki eşsiz modelleri inceleyerek değerlendirebilirsiniz.

Renkli Camlı Güneş Gözlüğü

2019 yazının en trendleri arasına girmeyi başarmış modeller kuşkusuz renkli camlı güneş gözlükleri olmuştur. Birçok renk kombinasyonunu üretebileceğiniz bu gözlüklerle tüm kıyafetlerinizle aradığınız uyumu sağlamanız rahat olacaktır. Yuvarlak, beşgen, altıgen ve damla şeklinde yüz tipinize uygun bir sürü güneş gözlüğü modelini sitemizde bulmanız mümkündür. Bu modelleri kadın, erkek ve çocuklar rahatça kullanılabilir. Kalın saplı gözlüklere nazaran kullanımının daha rahat olduğunu söylemeliyiz. Bunaltıcı yaz günlerinde kulaklarınızın üzerinde büyük bir ağırlık hissetmek istemiyorsanız renkli camlı güneş gözlüklerini tercihlerinizde ilk sıralara koyabilirsiniz. Yaz günleri kumsalda ışıl ışıl parlayabileceğiniz yeşil, pembe ve mavi renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu gözlükleri yalnızca yaz günleri değil sonbaharın kışa geçiş döneminde kullanarak da doğanın o solgun renkleri arasında bir fark yaratabilirsiniz. Sonbaharın renklerini temsil eden kahverengi, sarı, turuncu ve kırmızı renklerine siz de eşlik edebilirsiniz. Çerçeveli ya da çerçevesiz renkli güneş gözlüğü modelleriyle siz de sonbahar akımınızı yaratmayı başarın. Bu eşsiz tasarımlarla baharı gözler önüne sergileyebilirsiniz.

2020 Güneş Gözlüğü Trendleri

Retro Güneş Gözlüğü

Eskinin güncellenmeden olduğu gibi günümüze geldiği gerçeği modanın her alanında vardır. Kıyafetler, aksesuarlar hatta makyaj stilleri. 20.yüzyılın her dilimi farklı bir moda anlayışıyla gönlümüzde taht kurmuş olup, hayatımızda yer almaya devam etmiştir. Aksesuarlardan ise en çok nasibini alan elbette ki retro güneş gözlükleri olmuştur. 60’ların gözbebeği Audrey Hepburn’un siyah kemik çerçeveli gözlüğü ya da 80’lerin kraliçesi Marilyn Monroe’un kedi güneş gözlüğü hala severek kullanılmaktadır. Ya da 90’ların sonu 2000’lerin başında ortalığı kasıp kavuran Matrix filmindeki karakterlerin kullandığı efsanevi siyah gözlükler… Eminiz ki her biri hafızanızda yer etmiştir. Bütün tarzlara uygun retro gözlükleri aksesuar dolabınızdan eksik etmemenizi öneririz. Eskiye dönük moda anlayışına ayak uydurmak artık çok önemlidir çünkü modanın öncüleri kıyafet kreasyonlarını eskiden ilham alarak sürdürmektedir. En güncel moda dergilerinde kıyafet koleksiyonlarına eşlik eden gözlükler retro güneş gözlükleri olmuştur. Gençlerin de fazla hevesli olduğu retro moda akımı daha uzun yıllar devam edecek gibi görünüyor. İyisi mi dolabınızda bir retro gözlük koleksiyonu oluşturmaya başlayın.

Daniel Klein Güneş Gözlüğü

Daniel Klein erkek güneş gözlüğü, gözlük modellerinden en çok tercih edileni hiç kuşkusuz siyah renkli olanlarıdır. Eğer oval yüz hatlarına sahip beyaz tenli bir erkekseniz Daniel Klein güneş gözlüklerini size şiddetle tavsiye ederiz. Tüm kıyafet stillerinizde joker aksesuar olarak kullanabileceğiniz bu eşsiz tasarımlar siz fark etmeden vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacaktır. Sadece erkekler değil kadınlar için de vazgeçilmez olan bu modelleri klasik, vintage, bohem ya da spor kıyafet kombinlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ünlü güneş gözlük markaları, Daniel Klein stili tasarımlar için kıyasıya bir rekabet içindedir. 2020 yılının en güncel gözlük modelleri için beklemenize gerek yok. Sitemizde fiziksel özelliklerinizi ve kıyafet kombinlerinizi baz alarak seçebileceğiniz onlarca Daniel Klein tasarım gözlükler için sizi sayfamızda araştırma yapmaya davet ediyoruz. Sitemizdeki arama motoruyla aratıp bulabileceğiniz onlarca güneş gözlüğü modeli yer almaktadır. Farklı ödeme seçenekleriyle, ücretsiz teslimat olanaklarıyla dilediğiniz gözlük modeline siz de kavuşabilirsiniz. Eşsiz fırsatlar kapınızda bir tık kadar ötenizde.