Düğün Hediyesi Olarak Alınabilecek Swarovski Modeller

Swarovski modeller yalnızca takılarda değil aynı zamanda telefon kılıfı ya da saat gibi aksesuarlarda da kullanıldığı için oldukça geniş ürün içeriklerini sunmaktadır.

Düğün Hediyesi Olarak Alınabilecek Swarovski Modeller
Düğün Hediyesi Olarak Alınabilecek Swarovski Modeller

Swarovski Türkiye hediyeleri düğünlerde ya da yıldönümlerinde tercih edilmekte olan takı ve aksesuar çeşitleri arasında yer almaktadır. Swarovski modeller yalnızca takılarda değil aynı zamanda telefon kılıfı ya da saat gibi aksesuarlarda da kullanıldığı için oldukça geniş ürün içeriklerini sunmaktadır.

Düğün hediyesi olarak Swarovski taşlı hediye almak isteyenler ise genellikle şu ürünleri tercih etmektedirler:

  • Kolye
  • Küpe
  • Bilezik
  • Bileklik
  • Yüzük
  • Saat
  • Halhal

Düğün hediyesi olarak hem kendi eşinize hem de yakın dostlarınıza ve akrabalarınıza değerli ve ekonomik bir taş olan Swarovski taşı ile hazırlanan bu ürünlerden hediye edebilirsiniz. Özellikle altın ve pırlanta fiyatlarının gün geçtikçe yükselmesi nedeniyle şık bir hediye almak istiyor ve bütçeniz yeterli olmuyorsa, Swarovski taşını tercih edebilirsiniz.

Swarovski Yüzük Seçenekleri

Swarovski yüzük, düğün ve evlilik teklifi gibi zamanlarda tercih edilen bir ürün olmanın yanı sıra yıl dönümü ya da doğum günü hediyeleri alternatifleri içerisinde de yer almaktadır. Hem görüntü olarak şık bir ürün olması hem de diğer doğal taşlara göre daha ekonomik ücretler ile satılması nedeniyle tercih edilmektedir.

Swarovski yüzük modelleri içerisinde; tek taş yüzükler, tam tur yüzükler, alyanslar, günlük kullanıma uygun modern yüzükler bulunmaktadır. Yüzük tercihi yapılırken hangi amaçla alındığına göre tercih yapılabilmektedir.

Hediye alırken standart ücretlerin yanı sıra Swarovski 50 indirim kampanyalarının takip edilmesi ile birlikte oldukça hesaplı tutarlarla da satın alınması mümkün olmaktadır. Bu nedenle hediyenin alınmasından önce kampanyalar takip edilerek indirimli yüzük hediyelerinin alınması mümkündür.

Hediye yüzük seçimlerinde, yüzük içerisinde ne kadar çok Swarovski taşı varsa, yüzük fiyatı da o kadar yüksek olacaktır. Bu nedenle yüzüklerin içerisinde çok taşlı modeller olduğu gibi sade ve içerisinde az sayıda taş bulunan yüzükler de yer almaktadır.

Swarovski Türkiye Ürünleri

Swarovski önemli bir taş olmakla birlikte, satışı yapılmakta olan bir marka olarak da bilinmektedir. Türkiye’de de hizmet vermekte olan Swarovski Türkiye internet sitesi içerisinde bu taşın kullanılması ile hazırlanmış olan pek çok ürüne ulaşılabilmektedir.

Takıların yanı sıra süs eşyalarında, güneş gözlüklerinde ya da cep telefonu aksesuarlarında da kullanılmakta olan Swarovski taşının gerçek olması önemli olduğu için bu markanın tercih edilmesi müşteri güveni sağlamaktadır.

Türkiye bünyesinde uzun yıllardır hizmet vermekte olan marka, özel günlerde hediyeleşme nedeniyle kampanyalar ve indirimli fiyatlar da uygulamaktadır. Örneğin anneler günü ya da sevgililer günü zamanlarında web sitesinin takip edilmesi ile kampanyalı ürünlere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Web sitesi içerisinde bir önceki sezonun ürünlerine ya da son kalan ürünlere indirimli olarak ulaşılabilmektedir. Bunun için markanın sosyal medya hesapları ya da kendi resmi sitesi takip edilebilir.

Düğün Hediyesi Olarak Alınabilecek Swarovski Modeller

Özel Günler İçin Swarovski Hediyeleri

Özel günlerde sevdiklerimiz için değerli hediyeler almak isteriz. Fakat değerli taşların işlenmesi ya da ulaşılması zor olması nedeniyle satışları da oldukça yüksek fiyatlardan olmaktadır. Bunun yerine görüntü olarak çok şık bir görüntü sunan ve şık bir hediye olan Swarovski taşlı ürünler daha çok tercih edilebilmektedir.

Swarovski Anneler Günü hediyesi konseptinde takı setleri ya da şık küpe ve bileklikleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Geniş ücret yelpazesi ile ortalama 300 TL civarlarında hediyelik ürün bulmak mümkün olurken 2.000 TL ve üzerine de ürünler bulunabilmektedir.

Sevgililer gününde ise tercih edilecek olan ürünlerde takı seti gibi takım ürünlerin tercih edilmesi durumlarında daha hesaplı alışveriş yapılabilmektedir. Yalnızca yüzük ya da küpe satın alındığında daha yüksek ücretler belirlenirken, set şeklinde alınması halinde daha ekonomik olduğu bilinmektedir.

Swarovski Taşının İşlemesi

Swarovski taşının işlemesi, cam ya da kristal gibi ham maddelerin kullanılması ile olmaktadır. Bu malzemelerin daha ışıltılı bir hale getirilmesi ile takı ya da aksesuarlar hazırlanmaktadır. Bu ham maddelerin kolay bulunabilir olması nedeniyle altın ya da pırlanta ürünlere oldukça iyi bir alternatif olarak bilinmektedir.

Swarovski taşları, kullanılacak ürüne göre farklı şekillerde işlenmektedir. Küçük taşların kullanıldığı güneş gözlüklerinde ya da büyük taşların olduğu bileklik modellerinde farklı kesimler uygulanabilmektedir.

Swarovski taşının değeri kullanıldığı ürünle alakalı olarak da belirlenmektedir. Örneğin altın ve gümüş için daha yüksek fiyatlar ile satışa sunulurken, çelik gibi malzemelerde kullanılması halinde daha düşük ücretlerle satışa sunulmakta olan bir taştır.