En İyi 10 Güneş Gözlüğü Markası

En iyi 10 güneş gözlüğü markası denildiğinde herkesin tartışmasız bir listesi elbette vardır. Kafanızdaki listeyi tamamlamanız için size yardım etmekten gurur duyarız.

En İyi 10 Güneş Gözlüğü Markası
En İyi 10 Güneş Gözlüğü Markası

İşte karşınızda en iyi güneş gözlükleri, netmağaza farkıyla sizlerle. Bu Güneş gözlükleri;

  1. Prada
  2. Fendi
  3. DKNY
  4. Gucci
  5. Cartier
  6. Dior
  7. Chanel
  8. Rayban
  9. Dolce & Gabbanna
  10. Daniel Klein

Klasik Bir Tasarımın Ardındaki Çağdaş Dokunuşlar

Prada

Modaya yön veren isimlerden dünyaca ünlü marka Prada, en eşsiz tasarımlarını müşterilerinin huzuruna sundu. Prada güneş gözlüğü koleksiyonları tıpkı kıyafet koleksiyonları kadar göz doyurucu ve ikonik. Güneş gözlüklerinde kullanılan materyal kalitesinden ödün vermeyen Prada, gözlük çerçeveleri için ağırlıklı olarak asetat malzemesini kullanmaktadır. Ürünlerinde %100 UVA/UVB garantisini veren marka, bir güneş gözlüğünde olması gerekenden fazlasını size vaat eder. Kalite ve şıklık arayışında kendinizi bulacağınız güneş gözlükleri tartışmasız olarak Prada markasının tasarımlarıdır.

Fendi

İtalya’ da doğan Fendi markası, parfüm ve kürk tasarımları konusunda kendini kanıtlamıştır. Fendi güneş gözlüğü konusunda da standartlarını belirlemiş ve bu izden ilerlemeyi kendine misyon edinmiştir. İlkbahar/Yaz 2020 defilesinde sunulan muazzam koleksiyon 70’lerin elit tasarımlarından ilham almıştır. Altın renkli leopar desenli çerçeveler oldukça ilgi görmüştür. Modanın ilahı siz de olabilirsiniz, yapmanız gereken çok basit.

DKNY

DKNY, adından da kopya çekebileceğiniz gibi New York merkezli bir moda markasıdır. 1984’ten bu yana moda konusunda ivmelenme yaşayan marka, kendini müşterilerine kanıtlamıştır. DKYN güneş gözlüğü her renk her tip çerçeveleriyle çağa ayak uydurup zarafetin sembolü olmayı başarmıştır. En retro modellerden, en çağdaş modellere kadar geniş bir tasarım perspektifine sahip olmayı başarmış marka, en iyilerden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. DKYN moda dünyasına siz de kapılacaksınız.

En İyi 10 Güneş Gözlüğü Markası

Hollywood’tan İzler

Gucci

1921’de kurulmuş Gucci İtalya’nın Floransa şehrinde doğmuştur. Gucci, Hollywood dünyasında da büyük bir iz bırakmıştır. En iyi 100 marka listesinde 46. sırada olan Gucci kuruluşundan bu yana prestij kazanmıştır. Herkes için en havalı modelleri tasarlayan marka, güneş gözlüğü konusunda da adını altın harflerle yazdırmıştır. Gucci güneş gözlüğü koleksiyonlarında en çok dikkat çekeni Forever Hollywood olarak bilinen Sonsuza Kadar Hollywood’tur.

Cartier

Cartier markasında ilginizi en çok çeken şey kuşkusuz parıltılı altın kedi başı motifidir. Bu, Cartier güneş gözlüğü için bir imzadır. Marka bu sembolü tasarlarken panterin esrarengiz karakterinden ilham almıştır. 50’lilerden ve 70’lerden her dönemden retro modellerini sizlere sunan Cartier, şıklığın tek adresidir.

Dior

1948’te Fransa’da kurulan Dior, hazır giyim, parfüm, aksesuar, makyaj ve cilt bakım ürünleri tasarımı yapan bir moda şirketidir. Lüksün adresi olan Dior güneş gözlüğü konusunda da farkını ortaya koymuştur. 50’lilerin kendine has modellerini güncelleyerek çağdaş bir hava yaratmıştır. Renkli ve spesifik tasarımları yılın her günü adından söz ettirmeyi başarmış olan markanın güneş gözlükleri ile kombinlerinizi tamamlayın.

Chanel

Fransız tasarım dehası Coco Chanel tarafından kurulan Chanel markası modanın devidir. Modanın güzergahını çizen marka güneş gözlüklerinde de şıklık ve kalite vizyonunundan ödün vermeyerek, müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Chanel gözlük denildiğinde akla ilk gelen isimler markanın yüzü ünlü Hollywood oyuncularıdır. Marilyn Monroe, Catherine Deneuve, Nicole Kidman ve dahası. Chanel güneş gözlükleri ile siz de Hollywood standartına erişin.

İkonik Çerçeveler

RayBan

Türkiye’de en çok tercih edilen gözlük markalarından biri olan Rayban, 1937 Amerika merkezli bir şirkettir. Wayfarer ve Aviator serisi ülkemizde olmak üzere tüm dünyaya damgasını vurmuştur. Her yüz tipine uygun eşsiz Rayban gözlük tasarımları aklınızı başından almaya devam edecek. Clubmaster ve Round serileri de oldukça şık. Rayban gözlüklerini denemek için hala geç değil. Yaza güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Dolce & Gabbanna

35 yıllık moda devi Dolce & Gabbana güneş gözlüğünde oluşturduğu egzotik ve kendine has tasarımlarıyla sizi şaşırtacak. Dolce & Gabbana’ nın harikulade modellerinden haberiniz yoksa bu zamana kadar çok şey kaçırmış olduğunuzu üzülerek belirtmek isteriz. Dolce & Gabbana güneş gözlükleri ile iç dünyanızı dışarı yansıtın.

Daniel Klein

İç çamaşırında en çok tanınan marka Daniel Klein, güneş gözlüklerinde de kendini ön plana çıkarmayı başarmıştır. Metali, kemik ve plastik çerçeveleriyle birçok renk seçeneğini beğeninize sunan Daniel Klein güneş gözlüğü size daimi bir yıldız ışığını vaat ediyor.