İnternetten Kozmetik Alışverişi Yapabileceğiniz En İyi Güvenilir Siteler

İnternetten Kozmetik Alışverişi Yapabileceğiniz En İyi Güvenilir Siteler hangileridir? sizin için araştırdık.

İnternetten Kozmetik Alışverişi Yapabileceğiniz En İyi Güvenilir Siteler
İnternetten Kozmetik Alışverişi Yapabileceğiniz En İyi Güvenilir Siteler

Kozmetik alışverişi siteleri, alışveriş yapılırken çeşitli ürünlere farklı fiyatlarla ulaşmayı sağlayan platformlardır. Fakat bu siteler içerisinde güvenilir ve gerçek markaların olması önemli olduğu için bilinmeyen sitelerden alışveriş yapılması önerilmemektedir. En çok tercih edilen kozmetik alışverişi için siteler şunlardır:

 • Net Mağaza
 • Miss Pera
 • Kryolan
 • A.C
 • Flormar
 • Golden Rose
 • Yves Rocher
 • Tekin Acar Kozmetik
 • Avon
 • Oriflame
 • Kozmetikcim
 • Cosmotek Kozmetik Market
 • Saru Organik
 • Dilay Kozmetik
 • Kozmotek
 • Derinmor
 • Sevil Kozmetik

Net Mağaza Kozmetik Ürünleri

Kozmetik alışverişi yapılacak siteler içerisinde bulunan Net Mağaza sitesi, güvenilir ürünlerin satışının yapıldığı bir web sitesidir. Site içerisinde farklı marka kozmetik ürünleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Web sitesini sürekli kullanmakta ola müşteriler için indirim kuponu kullanım olanakları bulunmaktadır. İndirim kuponları ile kampanyalara ek olarak indirimli fiyatlar ile alışveriş yapmak mümkündür.

Kozmetik ürünlerin içerisinde hem makyaj malzemeleri bulunurken hem de farklı marka parfümlerin de çeşitleri bulunmaktadır. Bununla birlikte web sitesi içerisinde saat ve aksesuar ürünlerini de bulabilirisiniz.

Kryolan Kozmetik Ürün Satış Sitesi

Kozmetik ürün satışı yapmakta olan bir diğer site ise Kryolan adlı web sitesidir. 70 yıllık geçmişi olan sitenin içerisinde hem profesyonel kişisel bakım ürünlerine hem de kozmetik içerikli ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Kozmetik ürünlerin içerisinde günlük kullanım ürünler olmakla birlikte özellikle ekran karşısında çalışmakta olan kişiler için ışıklandırma sistemlerine uygun olan makyaj malzemelerinin de bulunması mümkündür. Ürünlerin kargo ücretleri ise 100 TL ve üzerinde ücretsiz olarak belirlendiği için kampanya döneminde oldukça hesaplı alışverişler yapabileceğiniz bir web sitesi olarak bilinmektedir.

M.A.C Kozmetik Ürünleri

Dünya üzerinde oldukça önemli bir marka olan M.A.C kozmetik ürünleri mağazalarının yanı sıra kozmetik internet siteleri olarak da hizmet vermektedir. Güncel liste fiyatlarının yanı sıra online satışlara özel kampanyalar da sunması nedeniyle çok fazla müşteri tarafından tercih edilmektedir.

M.A.C kozmetik ürünlerinin satışı yapılan web sitesi güvenli ödeme kolaylıkları nedeniyle tercih edilmekte olan bir site olarak bilinmektedir. Bununla birlikte 150 TL ve üzeri için kargo ödemesi alınmaması nedeniyle mağazalarda bulunmayan ürünlerin satışı web sitesi üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Flormar Web Sitesinin Kozmetik Ürünleri

İtalya menşeli kozmetik firması olan Flormar, Türkiye’de de oldukça geniş bir Pazar alanına sahiptir. Farklı illerde mağazaları bulunan markanın internet üzerinden de sıkça ürün satışı yaptığı bilinmektedir.

Flormar web sitesi içerisinde yapılmakta olan alışverişler hızlı kargoculuk anlayışı ile sağlanmaktadır. Ürünün stokta olması durumunda sipariş verildikten sonra iki iş günü içerisinde teslimi sağlandığı için tercih edilebilmektedir. Bununla birlikte internet alışverişine özel indirimler ile takip ettiğiniz ürünlere oldukça düşük ücretlerle sahip olabilirsiniz.

İnternetten Kozmetik Alışverişi Yapabileceğiniz En İyi Güvenilir Siteler

Golden Rose Yerli Kozmetik Ürünleri

Kozmetik web siteleri içerisinde yerli bir marka olan Golden Rose, üretimlerini Türkiye’de yapması nedeniyle yerli ürün tercih edenler için oldukça önemli bir firmadır. Erkul Kozmetik olarak bilinen firmanın web sitesinde indirimli fiyatların yanı sıra taksit seçenekleri de bulunmaktadır.

Golden Rose markası kendi içerisinde özel markaların da satışını yapmaktadır. Miss Selene ve Emily olarak bilinen ürünlerin tercihinde de yerli ürün garantisi sunulduğu için marka yerli sermaye ile çalışmaktadır.

Yves Rocher Kozmetik Ürünleri

Fransa’nın önemli kozmetik markalarından birisi olan Yves Rocher, özellikle bitkisel ağırlıklı kozmetik ürünlerin satışını yapmaktadır. Ürünleri kendi markasının patentini içermesi nedeniyle hem sağlık anlamında hem de alışveriş anlamında güvenilir bir marka olarak hizmet vermektedir.

Yves Rocher markası mağazalarında yapmış olduğu satışların sanı sıra kampanyalı fiyatlarla internet sitesi üzerinden de oldukça fazla ürün satışı yapabilmektedir. Ödeme kısmında pek çok banka ile çalıştığı için taksitlendirme gibi seçenekler de bulunmaktadır.

Tekin Acar Kozmetik Alıverişi

Yerli kozmetik markalardan bir diğeri olan Tekin Acar markası da hem mağazalardan hem de internet sitesi üzerinden ürün satışı yapmaktadır. Fakat bu firmanın ürün satış politikasında yerli satışlar bulunmamaktadır. Bunun yerine dünya üzerinde en çok talep gören markaların satışını yapmaktadır.

Kozmetik alışveriş siteleri içerisinde bulunan bu marka ile yapılan internet alışverişleri yalnızca Türkiye’de değil aynı zamanda Avrupa’nın farklı ülkelerinde de talep görmektedir. İnternet sitesi içerisindeki kampanyalar ve sunulmakta olan hediye olanakları nedeniyle diğer web sitelerinden farklı olanaklar da sunduğu bilinmektedir.