İsimli Kolye Modelleri Nelerdir?

İsimli kolye modelleri sayesinde kendi isminizin yazılı olduğu kolyeler ile kombinlerinizi tamamlayabilir ve şık bir görünüme sahip olursunuz.

İsimli Kolye Modelleri Nelerdir?
İsimli Kolye Modelleri Nelerdir?

Pek çok kişi birbirinden farklı isimli kolye modelleri ile şıklığına şıklık katar. Kişisel tercih ve isteklere göre şekillendirilen kolyeler, kişiye özel parçalardan biri olması nedeniyle fark yaratır. Sevdiklerinize hediye olarak da verebileceğiniz ürünler, uzun ömürlü bir kullanım imkanını sizlere sunar. Kombinlerinizin tamamlanmasını sağlayan isimli kolye modelleri bayan ve erkeklerin beğenisini kazanır. İsimli kolye modelleri ve fiyatları hakkında merak edilen bütün soruları bu yazıda sizler için cevapladık!

İsimlikli Kolye Modelleri ve Fiyat Seçenekleri

En çok tercih edilen takılar arasında yer alan isimli kolye modelleri, moda severlerin ilgisini çeker. Kendine has tasarımı ve göz alıcı detaylara sahip parçalar, kombinlerinize yepyeni bir hava getirir. İşyerinde, okulda, parkta, davette ve daha pek çok farklı alanda kullanılabilen ürünler; kendinizi özel hissetmenizi sağlar. Dilerseniz kendi isminizi dilerseniz sevdiğiniz kişilerin ismini yazdırabileceğiniz modeller, manevi açıdan oldukça anlamlıdır. Materyal, tasarım ve kalite konusunda kategorilere ayrılan kişiye özel isimli kolye modelleri; büyük bir kitleye hitap eder. Yüzlerce farklı modelin sergilendiği geniş ürün yelpazesi, ürünlerin Türkiye ve dünya genelinde popülerleşmesine katkıda bulunur. Son yılların beğenilen aksesuarları içerisinde sayılan en güzel isimli kolye modelleri, kullanıcılardan tam puan alır. Birçok desen ve türün hâkim olduğu parçalar, herkesin zevkine uygun bir modele kavuşmasını kolaylaştırır. Farklılıkları dolayısıyla sınıflandırılan isim yazılı kolye modelleri ve fiyatları ile ilgili listeyi inceleyebiliriz:

Altın İsimli Kolye

Altın İsimli Kolye

Sıradan kombinleri dahi göz alıcı bir görünüme dönüştüren isimli kolye modelleri altın rengiyle oldukça beğenilir. Kaliteli yapısı sayesinde herkesten geçer puan toplayan parçalar, uzun yıllar kullanılmaya uygundur. Çizilme, düşme ve kırılmalara karşı dayanıklılığın ön plana çıktığı takılar; günlük hayatta da çıkarmak istemeyeceğiniz aksesuarlardan biri haline gelir.

Gümüş İsimli Kolye

Gümüş İsimli Kolye

Paslanmaz özellikte üretilen isimli kolye modelleri gümüş materyallerden oluşur. Suyla temas halinde dahi parlaklığını korumayı sürdüren ürünler, farklı model seçeneklerini sizlere sunar. Sevdikleriniz ve kendiniz için kişiselleştirerek kullanabileceğiniz parçalar, zarif görünümü ile göze çarpar. Şıklığına önem veren kadın ve erkeklere yönelik hazırlanan aksesuarlar, her tarza ayak uydurmayı başarır.

Bebek İçin İsimli Kolye

Bebek İçin İsimli Kolye

Yeni doğan bebeklere hediye edilebilecek en uygun parçalardan bebek isimli kolye modelleri, çok sayıda kişinin ortak tercihi olur. Ayak izi, isim, tarih ya da harf gibi farklı işlemelerin kullanıldığı ürünler; gündelik kullanıma uygun yapıdadır. Yıllar boyu ilk günkü kalitesini kaybetmeden takılabilen aksesuarlar, doğum hediyeleri denildiğinde hemen akla gelir.

Yuvarlak İsimli Kolye

Yuvarlak İsimli Kolye

Daire şeklinde bir plakanın üzerine istenilen ismin yazıldığı yuvarlak isimli kolye modelleri, sezona damgasını vurur. Modern görünümü ile herkesin ilgisini çeken parçalar, pek çok kişinin boynunda yerini alır. 1. sınıf kalitedeki malzemelerden imal edilen ürünler, güzel tasarımları sayesinde öne çıkar.

Çift İsimli Kolye

 

Özellikle evli çiftlerin tercih ettiği iki isimli kolye modelleri, maddi ve manevi açıdan karşınızdakine verdiğiniz değeri yansıtır. Klasik ve modern esintilerin bir arada bulunduğu çift isimli kolye modelleri, farklı ortamlarda kullanılır. İsimlerin yanı sıra sonsuzluk işareti, kalp ve tarih gibi önemli görülen detayların da kolyelere işlenmesi mümkündür.

Çoklu İsimli Kolye

Çoklu İsimli Kolye

Çocuklu ailelerin oldukça sevdiği çoklu isimli kolye modelleri, kişiye özel üretilmesi sebebiyle farkını ortaya koyar. 3 isimli kolye modelleri ve 6 isimli kolye gibi farklı sayıda ismin yazdırılabildiği ürünler, sezonun göze çarpan aksesuarları arasında sayılır. İsimli kolye modelleri kategorisinde dikkat çeken pek çok parçayı kolayca sipariş verebilirsiniz.