Stilinizi Tamamlayacak Son Moda Swarovski Bileklikler

Stilinizi Tamamlayacak Son Moda Swarovski Bileklikler
Stilinizi Tamamlayacak Son Moda Swarovski Bileklikler

Modern, klasik, spor, bohem, vintage gibi birden faklı stil tercihinize cevap veren ve swarovski taşının berrak ışıltısı ile sizleri buluşturan bir aksesuar arıyorsanız, tennis, kordonlu, vintage kristalli, figürlü ve bilezik formu trend swarovski bileklikler tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.

Günlük Stile Uyumlu Swarovski Tennis Bileklikler

Modern, spor, klasik, sokak modası stillerinden hangisi ön plana çıkarsa çıksın günlük kullanımda hepsi ile tartışmasız uyumu yakalayan swarovski bileklikler, tenis olarak adlandırılan modellerdir. Bu tasarımlar zamansız detaylara sahiptir. Sadece tenis oyuncuları için değil tüm kadınlar için hem şık hem de günlük kullanımda konforlu koşulları sunar.

Tennis Swarovski bileklik, berrak ve kristal görünümlü fincan şekilli oyuklar ile tasarlanmış zinciri, yuvarlak işçilik kesiminde swarovski taşları ve tarz sahibi ışıltısı ile ön plana çıkar. Günlük spor stilde beyaz, yazlık spor bir gömlek ve altında buz rengi yırtık kot pantolon ile kombinlendiğinde modern şehir tarzını yansıtan, rahat ve zarif bir stili ortaya çıkarmakta etkilidir. İş yaşantısında çokça tercih edilen, şık ve geometrik kalıplar ile tasarlanmış tek parça elbiseler, ceketler ile aksesuar kullanımında tennis tasarımda son moda swarovksi bileklik çeşitleri ve zarif tek taşlı swarovski küpeler arasından seçim yaparak, dinamik ve modern bir stil ön plana taşıyabilirsiniz.

Tennis Swarovski bileklikler tüm zincir yolu boyunca yuvarlak ve saf ışıltıya sahip swarovski taşların dizilimi ile oluşurken, taşlar metalik renkli kalın ve spor fincan şeklinde oyuklara yerleştirilir. Modelin arka alanında ise bir kelepçe klips kullanılır. Ayarlanabilen bu tasarım kadınlara, günlük kullanımda konforlu kullanım avantajını sunar.

Zarafet İçin Kordonlu Swarovski Bileklikler

Kordonlu swarovski bileklikler 2 farklı tasarım fikrinin bir araya getirilme ile hazırlanan modellerdir. Bileğin ön kısmındaki görünüm için 2 sıralı fincan zincir üzerinde parlak sawarovski taşlar, bilek arkası için ise zarif bir görünümü yakalayan ve tam orta noktada buluşarak sallanan şık ve ince kordonlar ile bileklik modeli tamamlanır.

Bu model, bilek üzerinde hafif dökümlü şekilde durarak, bileğe daha ince bir görünüm kazandırırken sofistike detayları destekler. Parlak taşlardan hoşlanan kadınlar için en ideal seçenekler arasında yer alan model,  yuvarlak veya radyant kesin swarovski taş kullanımı ile tasarlanır.

Özel bir davete katılımda yaz gecelerine uygun şifon ve açık renkli bir tuvalet kullanılacak ise ideal aksesuar kombini, elbisenin zarif ve uçuşan yapısına tem uyum sağlayacak, bilekte hafif dökümlü duran kordonlu swarovski bilekliktir. Özellikle bohem sahil elbiselerinden ve salaş yeleklerden hoşlanan romantik ruhlu kadınlar, her dönem severek kullanabilecekleri kordonlu son moda swarovski bilek tasarımları ile tarzlarını tamamlayabilirler.

Stilinizi Tamamlayacak Son Moda Swarovski Bileklikler

Alışılmışın Dışında Vintage Swarovski Bileklikler

Vintage swarovski bileklikler, swarovski’nin berrak ve beyaz ışıltısı yanında renkli ışıltılarını da ön plana taşıyan modeller ile oluşturulurlar. Bu modellerde siyah, pembe, soluk mor ve kırmızı swarovski taşların kullanımı ile belirli dönemlere ait moda akımları modeller üzerine yansıtılır.

Vintage stilinde elbise modelleri ile pembe swarovski taşlı bilekliklerin kullanımı ile daha gizemli ve stil ile uyumlu bir aksesuar kombini yakalamak mümkündür. Partilerde ve kokteyllerde tercih edilen bordo veya siyah vintage bir gece elbisesi veya yüksek belli etek ve vatkalı koyu renk bir bluz ile kırmızı ve siyah swarovski taşlı bilekliklerin tercih edilmesi, dikkatleri stilin üzerine çekmek için yeterlidir. Bu stil kapsamında eski dönem saç stillerine uygun yapılacak topuz ve tek yönden dalgalı saç modelleri ile gizemli ve çarpıcı bir görünüm yakalanır.

Swarovski Bilezik İle Modern Stiliniz Ön Plana Çıkarın

Swarovski bileklikler sadece fincan zincir tasarımı kullanılarak meydana getirilmemektedir. Aynı zamanda, bilezik formda hazırlanan modeller ile klasik ve modern tarzlara bir arada hitap edilir. Bu modellerde yuvarlak kesim sıralı swarovski taşların kullanımı yerine iki adet star parça olarak değerlendirilen daha yüksek karatlı kristal bilezik üzerine uygulanır.

Modern stilde kıyafetleri tercih eden kadından gold, rose ve klasik modelde gümüş bilezik üzerinde prenses, zümrüt, radyant, aşer işçilik kesimi ile kullanılan swarovski taşların yer aldığı bileklik tasarımlarını tercih ederek, stilleri ile tam uyumu yakalayabilirler. Gündüz ve gece klasik stilde kombinleri taşımayı tercih eden bayanlar ise daha zarif ve bilezik bant genişliği yüksek olmayan, oval, damla, markiz, kalp kesim swarovski taşların kullanıldığı bileklikleri tercih ederek, dikkatleri zarafet ve stilleri üzerlerine çekebilirler.

Sallantılı Figürlere Sahip Swarovski Bileklikler İle Sportif Görünüm

Sallantılı modelde tasarlanan ve üzerinde yonca, lotus çiçeği, sonsuzluk işareti, kalp, kuğu, ağaç gibi figürlerin dizilimine yer verilen swarovski bileklikler hem gündüz hem de gece bileğinizde taşımak isteyeceğiniz aksesuarlardır.

Modelde gümüşün parlaklığını yansıtan zincir üzerine çeşitli figürler eklenmiş ve figürlerin tasarımda farklı işçilik kesimlerinde, saf parlaklığı yansıtan swarovski taşları kullanılmıştır. Kristal etkisi ile parlayan yonca ve sonsuzluk figürleri, spor bir beyaz t-shirt kullanarak dahi etkili bir stili ortaya koymanıza yardımcı olur. Son moda Swarovski bileklik modelleri kristalin saf parlaklı ile spor dış görünüme daha fresh bir hava katarak, genç ve dinamik stili yansıtabilmenize imkan oluşturur.